Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

7 nejkrásnějších aut na trhu. Kterým byste se chtěli svézt?

7 nejkrásnějších aut na trhu. Kterým byste se chtěli svézt?

Mít auto je v současnosti téměř pro každého nutností, vlastnit krásný vůz s nadčasovým designem ovšem zůstává výsadou několika málo šťastlivců. Nechte se zlákat na obhlídku toho nejkrásnějšího, co lze potkat na světových silnicích.

7. Audi R8

Ačkoliv sporťák od německé automobilky vyjel z továren poprvé už před dobrými deseti lety, stále patří k tomu nejhezčímu, co lze na silnicích potkat. Odvážné křivky karoserie zrychlí tep nejednomu milovníkovi rychlých kol. S koupí se nevyplatí otálet, Audi bude brzy klasické modely R8 nahrazovat.

6. Land Rover Range Rover

Trocha elegance pro milovníky terénu, tak lze popsat současnou generaci legendárních teréňáků Land Rover s názvem Range Rover. Krása se většinou skrývá v detailech a nejinak tomu je u krasavce původem z anglického Coventry. Jemné zaoblení dveří nebo do stran protažená přední světla přinášejí krásný vizuální zážitek.

5. Porsche 911

Nesmrtelná klasika, která poprvé spatřila světlo světa v roce 1963, se stále vyvíjí. V současnosti je na trhu modelová řada z roku 2011, označovaná také jako Porsche 991. Kamkoliv ale v dlouhé historii tohoto typu sáhnete, vždycky uděláte velký dojem.

4. Lamborghini Huracán LP 610-4

Neotřelý design, který i v jedenadvacátém století působí, jako by přijel ze vzdálené budoucnosti – tím se může pochlubit sporťák od slavné italské značky. Kvůli vysoké míře extravagance možná Huracán nesedne každému, je ale jasné, že jej na silnici nikdo nepřehlédne.

3. Aston Martin V8 Vantage

Připadat si v Aston Martinu stejně jako slavný špión James Bond není nic složitého. Jemně zvlněná kapota, mohutná kola, která ženou automobil vstříc dálavám, výrazná záď a ladný oblouk střechy – tohle je skutečně lahůdka.

2. Alfa Romeo 4C Spider

Italští designéři zase jednou předvedli, proč se těší ve světě takovému věhlasu. Razantní linie modelu se sbíhají vpředu, kde kopírují charakteristický tvar masky. Vypouklá světla pak jako by uličnicky pomrkávala a zvala na projížďku s větrem o závod.

1. Ferrari 458 Italia

Nezkrotní koně, kteří řádí pod kapotou rudé krásky z Maranella, už nemohli dostat slušivější kabát. Z vozu na první pohled čiší dravost, odvážné ostré linie jsou z aerodynamického hlediska zcela účelné a přesto tak krásné, až se tají dech. Jasná jednička.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek