Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Auto snů: Elektromobil NIO nebudete muset řídit. Interiér připomíná luxusní obývák

Auto snů: Elektromobil NIO nebudete muset řídit. Interiér připomíná luxusní obývák

Auto jako vystřižené ze sci-fi filmu. Přesně tak vypadá nový koncept společnosti NextEv. Auto, které je od střechy po kola nadupané tou nejmodernější technologií, nabídne ale ještě něco navíc: budete se v něm cítit jako doma.

Čínská automobilka NextEv předpokládá, že její nový vůz, který slibuje ten nejluxusnější zážitek z jízdy, bude sjíždět z výrobních linek už v roce 2020.

Luxusní kabina by měla sloužit až pro šest pasažérů, některé ze sedaček jsou samozřejmě polohovatelné, přítomen je rozkládací stůl a nechybí ani speciální dotykové panely, které ovládají některé funkce vozu.

Čelní sklo plynule přechází v obrovské střešní okno a tak si cestující můžou užít slunečného počasí. Kromě panoramatického výhledu ale sklo nabízí i další funkce, podle serveru Mashable by mohlo sloužit jako promítací plátno například pro filmy nebo video chat.

Společnost NextEv před časem upoutala pozornost svým elektromobilem, který překvapil na jednom z nejtěžších okruhů světa. Na Severní smyčce v Nürburgringu překonal ty nejlepší s naprostým přehledem a stal se tak nejrychlejším vozem poháněným elektrickou energií.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek