Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Hyundai poprvé odhalila nový SUV Kona. Světu ho naživo ukáže už za méně než dva týdny

Hyundai poprvé odhalila nový SUV Kona. Světu ho naživo ukáže už za méně než dva týdny

Nové korejské SUV nabídne nekonvenční design podobně jako konkurenční Nissan Juke. Řešení přídě se však podobá Citroënu C3 Cactus.

 

Hyundai pokračuje v postupném odhalování svého nového modelu, malého SUV nazvaného Kona. Po zveřejnění prvních prezentačních snímků a detailů auta tu máme první snímky celého automobilu. Světu se nový Hyundai Kona poprvé představí v úterý 13. června, tedy už za méně než dva týdny.

Na poměry Hyundai novinka použije velice odvážný vzhled, který bude všechno, jen ne nudný. Přídi automobilu bude dominovat velká šestiúhelníková maska chladiče, která se začíná stávat poznávacím znakem aut této korejské značky. Nově ji přitom doplní rozdělené světlomety, spíše než řešení známého ze škodováckých SUV se však jedná podobný styl jako u Citroënů, konkrétně třeba modelu C4 Cactus. Pod úzkými diodovými světly jsou umístěna druhá, čtyřúhelníková.

720p 480p 360p 240p
Oficiální teaser Hyundai Kona

Podobný styl mají v budoucnu využít i další zástupci značky, Hyundai chce v tomto trendu progresivního designu pokračovat. Čtyřokou tvář tudíž můžeme očekávat třeba u modernizovaného Tucsonu.

Více si přečtěte na webu Auto.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek