Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Škoda ve Frankfurtu ukázala budoucnost: Vision E bez zrcátek a s interiérem hvězdné lodi. Co ještě chystá?

Škoda ve Frankfurtu ukázala budoucnost: Vision E bez zrcátek a s interiérem hvězdné lodi. Co ještě chystá?

Koncernový program frankfurtského autosalonu se nese v duchu elektromobility. Škoda tak na letošní show přivezla čistě elektrický koncept Vision E. Podívejte se na něj v galerii.

Mladoboleslavská automobilka přivezla na autosalon ve Frankfurtu dva stěžejní pilíře – v několika provedeních zde veřejnosti vůbec poprvé prezentuje kompaktní SUV Karoq a nechybí ani futuristický koncept elektromobilu Vision E.

Ten na výstavních stáncích není žádnou novinkou, poprvé se ukázal v dubnu na autosalonu v Šanghaji. Nyní jej premiérově mohou vidět také Evropané a to v lehce pozměněné podobě. Cestou z Číny prošel elektromobil designovou úpravou přídě a kol. Celkovému vzhledu to prospělo a vůz teď působí ještě atraktivněji.

Pár dnů před startem frankfurtského autosalonu jsme přepracovaný Vision E mohli nejen detailně prozkoumat, ale dokonce i řídit. Pochopitelně nás zajímalo, jakým směrem se bude elektrická budoucnost značky Škoda ubírat v příštích letech. Zejména v době, kdy vedení Volkswagenu tak nadšeně hovoří o elektromobilitě a nejradikálnější změně v dějinách automobilového průmyslu.

Celý článek si přečtěte na webu Auto.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek