Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zetor expanduje, na veletrhu v USA představil nové traktory i design

Zetor expanduje, na veletrhu v USA představil nové traktory i design

Na veletrhu National Farm Machinery Show v severoamerickém Louisville se představily traktory společnosti Zetor Tractors a.s.

 

Veletrh National Farm Machinery Show patří v USA k největším a nejvýznamnějším akcím svého druhu a tradiční brněnský výrobce zemědělské techniky zde byl zastoupen prostřednictvím Zetor North America.

Návštěvníkům byly představeny nové traktory z modelové řady Major v provedeních HT 45-55, HS 65 v jejich původní podobě. Vedle nich byla velká pozornost věnována traktorům Major HS 80 a CL 80 s novým designem, s nímž mají být uvedeny na trh v polovině letošního roku.

Nový design traktorů značky Zetor, kterým se jako první mohou pochlubit právě modely Major HS 80 a CL 80, přímo vychází z konceptu vytvořeného ve spolupráci se studiem Pininfarina a představeného veřejnosti poprvé na veletrhu Agritechnica v roce 2015.

Kromě prezentace modelové řady Major a nového designu, jenž má být postupně aplikován na většinu modelů značky Zetor, se mohli návštěvníci veletrhu v Louisville seznámit i s typem Forterra HD, jenž představuje nejsilnějšího zástupce brněnského výrobce pro severoamerický trh.


 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek