Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Amazon roste, v Česku nabere další tisíc lidí

Amazon roste, v Česku nabere další tisíc lidí

Americký internetový prodejce letos nabere v Dobrovízi u Prahy a v pražské korporátní kanceláři 1 000 stálých zaměstnanců. Nyní v tuzemsku zaměstnává přes 3 000 lidí. V Evropě společnost plánuje vytvořit celkem 15 000 pracovních míst.

Amazon během jednoho roku přijme rekordní počet zaměstnanců. „Amazon v České republice i nadále investuje prostředky do nové infrastruktury a rozvoje zaměstnanců, abychom dokázali dál růst zároveň plnit potřeby našich zákazníků,“ uvedl provozní ředitel Amazonu pro kontinentální Evropu Steven Harman.

Společnost bude přijímat lidi bez kvalifikace i vysokoškolsky vzdělané. Zaměstnanci mohou využít programu, kdy jim Amazon přispěje na libovolné vzdělání až 120 000 korun. V Evropě ho využilo už přes 2 000 lidí.

Amazon má v Evropě více než stovku korporátních, distribučních, prodejních i zákaznických center a regionální datacentra pro web, k tomu ještě 15 vývojových center zaměřených na inovace. Investuje například do distribuce, zákaznických služeb, výzkumu a vývoje, strojového učení, pokročilé logistiky a podobně.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek