Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Podnikatelem roku Olomouckého kraje je Jiří Žák, majitel farmaceutické společnosti FARMAK

Podnikatelem roku Olomouckého kraje je Jiří Žák, majitel farmaceutické společnosti FARMAK

Vítězem soutěže EY Podnikatel roku 2017 Olomouckého kraje se stal Jiří Žák, manažer a majitel společnosti FARMAK, a.s., která se zabývá výrobou a prodejem aktivních farmaceutických ingrediencí. Vítěze vyhlašuje společnost EY pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje Ladislava Oklešťka.

„Jsem dojatý, toto ocenění je oceněním celé firmy a všech mých spolupracovníků, kteří se mnou FARMAK dvacet pět let budují,“ sdělil Jiří Žák.

Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 27. února 2018 v Praze. Nejvíce kandidátů na celostátní titul má letos hlavní město Praha a Moravskoslezský kraj, následují Zlínský a Jihomoravský kraj. Vítěz z České republiky se zúčastní celosvětového finále, které se uskuteční 13. - 17. června 2018 v Monte Carlu.

„To, že už podvanácté udělujeme titul EY Podnikatel roku, není náhoda, ale důkaz, že v našem kraji žije spousta šikovných a podnikavých lidí. Jsem rád, že jim touto formou můžeme za jejich práci poděkovat,“ uvedl Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.

Oficiálním vozem soutěže EY Podnikatel roku 2017 je BMW Group Česká republika. Partnery soutěže jsou společnosti Raiffeisenbank a Swiss Life Select. Hlavním spoluorganizátorem je deník MF DNES a iDNES.cz. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize, mediálními partnery soutěže jsou magazín Forbes a zpravodajský portál Info.cz. Soutěž podporují agentura CzechInvest a organizace Ashoka. Image partnerem projektu je společnost Marco Mirelli. Soutěž se koná pod záštitou Hospodářské komory České republiky. Partnerem regionálního kola soutěže EY Podnikatel roku 2017 Jihomoravského kraje je JIC (Jihomoravské inovační centrum), zájmové sdružení pro podporu podnikání.

Držitelé titulu EY Podnikatel roku Olomouckého kraje

2006: Miroslav Študent, SIWATEC

2007: Zdeněk Černý, BIOMAC

2008: Libor Suchánek, SULKO

2009: Josef Pavlík, HOPAX

2010: Pavel Holubář, SHM

2011: Jiří Mencl, SEV Litovel

2012: Josef Žáček, Česko-slezská výrobní

2013: Cyril Svozil, FENIX Trading, s.r.o.

2014: David Dostál, PAPCEL, a.s.

2015: Petr Gross, Ing. Petr Gross s.r.o.

2016: Pavel Koutný, Koutný spol. s r.o.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek