Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Pořádně žhavý marketingový tah. Plamenomety od Muska jdou na dračku

Pořádně žhavý marketingový tah. Plamenomety od Muska jdou na dračku

The Boring Company, společnost Elona Muska skutečně začala prodávat plamenomet, který se objevil na webu před pár dny a působil spíše jako vtip. Primárně jde o marketingový předmět, který tak trochu vystihuje šílené nápady zakladatele PayPalu, Tesly nebo SpaceX.

Na webu firmy lze předobjednat jeden kus za 500 dolarů, v přepočtu tedy něco přes deset tisíc korun. Přičíst je však třeba i daň. Za 20 dolarů lze potom pořídit pro případy nouze i hasicí přístroj s logem firmy.


O skutečný plamenomet samozřejmě nejde, ten by musel být kvalifikován jako zbraň. V tomto případě jde o upravenou airsoftovou pušku, do níž je namontován obvyklý stavební propan-butanový hořák třeba pro práci s izolací.
„Plamenomet je strašně špatný nápad. Určitě si ho nekupujte. Pokud tedy nemáte rádi zábavu,“ zveřejnil Musk na svém twitterovém účtu, kde také zavtipkoval, že plamenomet zaručeně ochrání v případě zombie apokalypsy a rozproudí každý večírek. 

Say hello to my little friend …

Příspěvek sdílený Elon Musk (@elonmusk),Led 27, 2018 v 4:42 PST


Pokud máte o tuhle podivnost zájem, rozhodně si pospěšte. The Boring Company jich prodá 20 tisíc, přičemž minimálně třetina se vyprodala několik hodin po spuštění předobjednávek.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek