Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

V Tescu už nemusíte jen nakupovat, ale může odtamtud posílat i peníze do ČR i zahraničí

V Tescu už nemusíte jen nakupovat, ale může odtamtud posílat i peníze do ČR i zahraničí

Nová služba „mezinárodní převod peněz“, kterou Tesco nabízí ve spolupráci se společností MoneyGram, umožní rychlé a snadné zasílání peněz jak do zahraniční, tak i v rámci daného státu. Hlavní výhodou je rychlost takové transakce – obvykle během 15 minut.

Zasílání peněz do zahraničí, případně jejich přijímaní je díky službě „mezinárodní převod peněz“ (IMT) zase o něco jednodušší. Peníze můžete během několika minut snadno poslat ze všech hypermarketů Tesco do kterékoliv z více než 350 000 poboček společnosti MoneyGram po celém světě. Jako odesílatel finančních prostředků pouze sdělíte příjemci referenční číslo, pomocí kterého si peníze může vybrat, a to zpravidla jen o několik minut později. Poplatek za službu platí odesílatel, příjemce už žádný poplatek nehradí.

Zákazníci Tesco mohou nově využívat službu převod peněz, který společnost nabízí vespolupráci se společností MoneyGram pro posílání peněz do nebo ze zahraničí, stejně tak jako v rámci České republiky. „Chceme neustále zdokonalovat služby, které nabízíme našim klientům. Věříme, že uvítají i tuto novou službu, prostřednictvím které mohou posílat peníze snadno, rychle a především velmi bezpečně. Nyní je dostupná na všech našich hypermarketech Tesco,“ říká Lucie Hadaričová, manažerka finančních služeb společnosti Tesco.

Využijete-li tuto službu v hypermarketech Tesco, můžete poslat nebo přijmout částku do výše 25 000 korun. Stačí jen přijít do vybraného hypermarketu Tesco, kde vám vyškolení zaměstnanci se vším pomohou. Vaši příbuzní nebo známí se tak dostanou k penězům v nejkratším možném čase a nemusí složitě řešit výběry prostřednictvím bank, které jsou zpravidla časově nesrovnatelně delší a přitom za podobnou cenu. Posílání peněz nebylo nikdy snazší.