Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

Hnutí ANO oznámí postoj k prezidentské volbě. Kandidáty na post hlavy státu čeká poslední velká televizní debata. Český statistický úřad zveřejní výsledky maloobchodu za listopad. Co důležitého z Česka byste dnes měli vědět?

Hnutí ANO oznámí postoj k prezidentské volbě

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš by měl oznámit postoj svého hnutí k prezidentské volbě. V předchozích dnech Babiše několikrát podpořil současný prezident Miloš Zeman a očekává se, že by mu to předseda vlády mohl oplatit. Část členů hnutí však s podporou Zemana nesouhlasí.

Poslední velká debata před volbami

Kandidáty na prezidenta čeká poslední velká televizní debata. Od 21 hodin se osm z nich střetne před kamerami České televize. Chybět bude jen hlava státu. Miloš Zeman tvrdí, že kampaň nevede a do debat s protikandidáty nechodí. Přesto i on k voličům promluví. Od 20.15 se objeví v pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov.

ČSÚ zveřejní výsledky maloobchodu za listopad

Český statistický úřad zveřejní výsledky maloobchodu v České republice za loňský listopad. V říjnu maloobchodní tržby nepatrně zpomalily meziroční růst na 6,3 procenta ze zářijových 6,4 procenta. Podle analytiků ale bude loňský rok pro maloobchod rekordní.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>