Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

3 důležité věci z domova, které byste dnes měli vědět

V Praze se uskuteční jednání lídrů českého exportu, přítomen bude ministr financí Andrej Babiš či ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek.  Premiér Bohuslav Sobotka přijme svého moldavského protějška Pavla Filipa. Co dalšího se dnes vyplatí sledovat? 

V Praze se sejdou lídři českého exportu

V pražských Letňanech se uskuteční Setkání lídrů českého exportu 2017. O tom, jaké jsou podmínky pro rozvoj českého exportu a co připravují vládní strany pro tuto klíčovou oblast ekonomiky, mají diskutovat ministr financí Andrej Babiš, místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Akce se zúčastní několik stovek ředitelů vývozních firem.

 

Sobotka se setká se svým moldavským protějškem

Premiér Bohuslav Sobotka se setká se svým moldavským protějškem Pavlem Filipem, jednat budou o bilaterální spolupráci a prohloubení politických i hospodářských vztahů. Oba politici následně zahájí česko-moldavské podnikatelské fórum, které se koná na Ministerstvu průmyslu a obchodu České republiky.

Zasedne rada hlavního města

Ráno zasedne rada hlavního města Prahy, na programu je například další postup města ohledně rozhodnutí antimonopolního úřadu o stavbě Trojského mostu nebo veřejná zakázka na rekonstrukci Šlechtovy restaurace. Schůze rady se konají každé úterý a jsou neveřejné.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek