Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Bratr hlavního podezřelého: Ota se mnou o Míše mluvil těsně před smrtí

Bratr hlavního podezřelého: Ota se mnou o Míše mluvil těsně před smrtí

Případ odložen! Tahle slova plná beznaděje zřejmě v pátek zazní na tiskové konferenci k případu zmizení Míši Muzikářové. Podle rodiny hlavního podezřelého Otakara S. se dal takový závěr čekat.

„Mně to bylo jasný od začátku, kam to vyšetřování spěje, protože brácha se bránit nemůže. Když jsem viděl, že jsou ty pátrací týmy bez úspěchu, tak jsem tušil, jak to dopadne, co prohlásí,“ řekl Ondřej, bratr Otakara S. serveru TN.cz. „Jsem přesvědčený o tom, že to brácha nebyl. Znal jsem ho odmalička. Násilné sklony neměl. Já jsem ho snad jen jednou v životě viděl prát se s chlapem,“ dodal.

S dětmi měl prý Otakar výborný vztah a Ondřej si je navíc jistý, že by se mu přiznal. „Mluvili jsme spolu o tom, psali jsme si i zprávy. Já je ještě pořád mám, koukám na ně skoro každý den. Vysloveně jsem se ho v nich ptal, jestli té Míše něco provedl, a on: ‚Brácha, neprovedl,‘“ tvrdí.

Naposledy s bratrem mluvil v den jeho sebevraždy. „Asi dvě hodiny předtím, než se zabil. A ptal jsem se ho znova, to už byl hrozně smutnej, ten člověk. Pak s ním ještě mluvila matka, položil telefon a bylo to,“ vzpomíná Ondřej na sobotu 28. ledna, kdy se Otakar S. oběsil ve svém bytě v Čeminách na Plzeňsku.

Pokračování článku a další informace o případu na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek