Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Děsivé detaily z pátrání po zmizelé Míše. Matka Otakara S. dostala provaz, na kterém se oběsil

Děsivé detaily z pátrání po zmizelé Míše. Matka Otakara S. dostala provaz, na kterém se oběsil

Můj syn je nevinný a police na něj nic nemá! To tvrdí matka Otakara S., hlavního podezřelého ze zmizení Míši Muzikářové (13). Vychází z toho, že by jí jinak policisté nevrátili synovy osobní věci.

Matka Otakara S. je přesvědčená, že vyšetřovatelé v Míšině případu pochybili. „Policie se na něj zaměřila, ale neměla důkazy. Tak člověk, který s jejím zmizením měl něco společného, dostal akorát čas zahladit stopy,“ řekla serveru TN.cz.

Že je policie bezradná, podle ní dokládá i fakt, že již rodině vydala Otakarovy osobní věci. „Vrátili mi oblečení, které měl na sobě, když se oběsil. Dokonce i škrticí provaz, na kterém se oběsil. Můj druhý syn ho musel spálit, já se toho provazu neodvážila ani dotknout,“ vzpomíná.

V nejbližších dnech prý dostane také zabavenou elektroniku. Podle ní z toho plyne, že v mobilním telefonu, ani počítači policisté žádné důkazy proti jejímu synovi nenašli. Spolu s nimi by měla dostat také dva listy, které Otakar před smrtí popsal. Rodina zatím netuší, co na nich je, kriminalisté jim totiž řekli, že žádné dopisy na rozloučenou nezanechal.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek