Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Dneska to všechno skončí, vzkázaly dívky před smrtí. Vlaku vyšly společně vstříc

Dneska to všechno skončí, vzkázaly dívky před smrtí. Vlaku vyšly společně vstříc

Smrt dvou dívek z Neratovic zasáhla celé Česko. Pod vlak o víkendu vstoupily nejspíš ruku v ruce a dobrovolně. Domněnky o jejich sebevraždě přiživují i příspěvky na sociálních sítích.

K tragédii došlo v sobotu u Mlékojed. Dívky se měly podle svědků pohybovat po kolejích již několik hodin před smrtí. Nakonec se jen objaly a ruku v ruce vyrazily vstříc přijíždějícímu vlaku.

Jejich sociální sítě se brzy začaly plnit smutnými příspěvky od přátel a blízkých. Všem obě dívky chybí. Přitom podle všeho o sebevraždě v minulosti veřejně mluvily.

„Dneska to všechno skončí. Utrpení, bolest, smutek, štěstí, láska. #navzdyspolu#nahoru,“ napsaly podle serveru TN.cz na sociální sítě. Jejich volání o pomoc ale nikdo nevyslechl.

Děvčata jen pár minut před smrtí obvolala své kamarádky, aby se rozloučila. „Máme tě moc rády, buď taková, jaká jsi, už teď nám chybíš, my jdeme tam nahoru. Pak se rozbrečely a položily mobil,“ popsala jedna z kamarádek deníku Mladá fronta Dnes.

Obě děvčata byla podle vlastních slov nejlepší kamarádky, i mezi nimi ale občas panovaly neshody. Celou věc nadále řeší policie, zda šlo skutečně o sebevraždu, ukáže další vyšetřování.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek