Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Exprezident Klaus slaví 76. narozeniny. Podívejte se, kdo všechno mu přišel popřát

Exprezident Klaus slaví 76. narozeniny. Podívejte se, kdo všechno mu přišel popřát

Exprezident Václav Klaus má v pondělí velký den. Ve společnosti svých blízkých slaví své 76. narozeniny. Oproti loňským půlkulatinám se tentokrát oslava koná v sídle jeho institutu na Hanspaulce a je o poznání skromnější. I tak ale dorazila řada významných hostů.


Mezi prvními k vile dorazil bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek s manželkou Petrou. Poblahopřát přišla také Klausova politická podporovatelka Jana Bobošíková nebo bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt.

Právě Forejta nedávno Klaus zaměstnal ve svém Institutu, když se ve své funkci dopustil několika přešlapů, nečež se na veřejnosti objevilo video, kde údajně ve společnosti placených společníků konzumuje omamné látky. Odpoledne by se měl na Hanspaulce setkat se svým bývalým „zaměstnavatelem“ – počítá se totiž i s příchodem současné hlavy státu Miloše Zemana.

Oproti loňskému roku, kdy Klaus slavil 75. narozeniny, je současná oslava poněkud komornější. Minulý rok pořádal exprezident opulentní oslavu pro stovky lidí na ostrově Štvanice. Hosté se tentokrát musejí vejít do zahrad Institutu, kde je pro ně připraven raut.

Dopoledne se Klaus zúčastnil slavnostního otevření domu pro nemocné Alzheimer Home, kde slavnostně přestřihl pásku. Asistoval mu například Martin Dejdar nebo pražský politik Boris Šťastný. Od přítomných dostal Klaus kytici.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek