Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Je mrtvá, život jde dál. Otec Míši Muzikářové se vzdal nadějí

Je mrtvá, život jde dál. Otec Míši Muzikářové se vzdal nadějí

Od jejího zmizení v lednu tohoto roku uplynulo už příliš mnoho času, myslí si otec Míši Muzikářové (13) z Ústecka. Je přesvědčený, že pokud se jeho dcera někdy najde, bude už po smrti. „Život jede dál a můj život může jít dál,“ prohlásil.

 

Mihail Zanin, biologický otec pohřešované Míši Muzikářové s ruskými kořeny, svou dceru nikdy příliš nevídal. „Naposledy jsem Míšu viděl, když měla 2 roky. Byla ještě malinká,“ svěřil se pro server TN.cz zhruba měsíc po jejím zmizení.

Údajně za jeho přerušeným kontaktem s dcerou stála Míšina matka Eva, která si nepřála, aby se s dívkou nadále stýkal. Naději, že se vztah s jeho vlastní dcerou ještě někdy zlepší, si už ale nedělá. Mihail je přesvědčený, že je jeho holčička po smrti. „Bojím se, že je to ztracené - úplně, navždy,“ přiznal Mihail.

Přes to, že vyšetřování stále trvá a navzdory nedostatku stop stále mnoho lidí věří v co možná nejšťastnější konec, otec zmizelé dívky už se optimismu vzdal. „Nikdo ji nikdy nenajde, nebo ji najde mrtvou,“ tvrdí rezolutně. „Život jede dál a můj život může jít dál,“ prohlásil Mihail Z. bez okolků.

Policie však flintu do žita stále ještě nehází a nestane se tak prý nikdy, dokud se dívka nenajde a její případ se zcela neobjasní. „Tuto věc bude mít stále někdo na starosti a kdykoliv může dojít k jejímu otevření,“ sdělila mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Více zpráv o Míše Muzikářové z webu Blesk.cz naleznete ZDE.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek