Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Kriminalisté se nevzdávají. Psovod znovu hledal zmizelou Míšu v šachtách a rozvalinách na Plzeňsku

Kriminalisté se nevzdávají. Psovod znovu hledal zmizelou Míšu v šachtách a rozvalinách na Plzeňsku

Už podruhé během pár dní speciálně vycvičený policejní pes na vyhledávání mrtvých prohledával areál bývalé raketové základny u Kralovic na Plzeňsku. Opět zde hledal zmizelou Míšu z Ústí. Policie nechce pokračující pátrání nijak komentovat.

Tentokrát se psí fenka a její psovod soustředili především na prostory podzemních bunkrů. Prošli ale i další část areálu základy a kromě části lesa prohledali i další polorozpadlé trosky budov i nedaleký rybník.

„Nic říkat nebudu,“ byla jediná slova psovoda, když se ho Blesk ptal, proč se na místo po pěti dnech vrátil. Mají tedy policisté nějakou žhavou stopu, když se soustřeďují na toto místo? „Žádné aktuální informace k případu nebudeme sdělovat. Již od začátku vyšetřování probíhají na vytipovaných místech pátrací akce,“ prohlásila policejní mluvčí Veronika Hyšperová.

Míša zmizela 11. ledna v Ústí. Čtyři dny poté se u bývalé raketové základny pokusil o sebevraždu Ota S. Ten se pak oběsil na začátku února v pronajatém bytě v Čemínech na Plzeňsku. Bývalá raketová základna se rozkládá na ploše 20 hektarů. Je zde asi desítka polorozpadlých budov a bunkrů. V podzemí je pak labyrint chodeb, které jsou navzájem propojeny.

Pokračovat ve čtení na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek