Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Matka Oty S. podezřelého kvůli zmizení Míši promluvila. Toto řešili před jeho smrtí

Matka Oty S. podezřelého kvůli zmizení Míši promluvila. Toto řešili před jeho smrtí

Byla zřejmě poslední, s kým Otakar S. před smrtí mluvil. Matka hlavního podezřelého ze zmizení třináctileté Míši Muzikářové z Ústí nad Labem je přesvědčená, že se její syn stal obětí policejního vyšetřování. O čem si povídali, než zemřel?

Otakar S. spáchal sebevraždu ve svém bytě v Čeminách na Plzeňsku na konci ledna, přibližně dva týdny po Míšině zmizení. Než si uvázal oprátku na krk, telefonoval se svou matkou. „Byl tak smutný. V životě jsem ho tak neslyšela… myslím tak smutného. Ale nedivila jsem se mu. Jen jsem mu řekla, že všichni stojíme za ním. Že víme dobře, že to neudělal,“ popsala paní Irena serveru TN.cz poslední rozhovor se synem.

Její slova ale Otakara S. naživu udržet nedokázala. Zhruba hodinu poté, co spolu domluvili, se oběsil. Podle matky podlehl tlaku, který na něm byl poté, co ho kriminalisté označili za hlavního podezřelého ze zmizení holčičky.

720p 480p 360p 240p
Pátrání po zmizelé Míše

„Můj syn byl podezřelý, že obtěžoval dívku. Odsouzený ale nebyl! Teprve ho čekal soud, kterého se ale nedožil. Byl stále nevinný, takže není normální, aby se na něj udělal takový hon,“ uvedla.

Pokračovat ve čtení článku zde.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek