Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Muž v Chomutově najížděl opilý do lidí. Soused ho na ulici zastřelil

Muž v Chomutově najížděl opilý do lidí. Soused ho na ulici zastřelil

Napřed hluk a křik a nakonec výstřely probudily ve tři hodiny v noci obyvatele Písečné ulice v Chomutově. V dodávce tam zemřel Radek Š., který předtím boural do zaparkovaných aut a najížděl do lidí. Střelce policisté zadrželi.

Podle svědků přijel Radek. v pátek z Holandska, kde žije, za rodiči a nemocnou babičkou do Chomutova. „Večer byli na romské zábavě. Když se vrátil, asi kolem třetí, vyběhl z vedlejšího vchodu Marek L. a zastřelil ho,“ řekl Blesku zdrcený otec mrtvého. Připustil, že syn dělal před domem nepořádek. „Přišli ze zábavy, byl napitý,“ řekl.

Podle svědků ale nešlo jen o obyčejnou výtržnost. Radek. prý se svou dodávkou napřed naboural několik zaparkovaných aut a pak najížděl i do lidí, kteří se kvůli tomu seběhli. Jeden z nich zřejmě neudržel nervy na uzdě, před dům vyběhl se zbraní v ruce a řidiče sedícího v autě zastřelil.

Kulka prošla sklem, Radek byl na místě mrtvý. Střelec pak na policisty počkal na sousední čerpací stanici. „Policisté ho na místě zadrželi,“ řekl mluvčí Daniel Vítek. Dodal, že více informací poskytne policie zřejmě až v pondělí.

Text vyšel na webu Blesk.cz. Další zprávy čtěte zde.

 

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek