Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Na prvňáčky navrhoval hodit granát, teď ho kvůli komentářům na facebooku šetří policie

Na prvňáčky navrhoval hodit granát, teď ho kvůli komentářům na facebooku šetří policie

Petr V. si jako jeden z mála Čechů okusil, že i komentáře na facebooku mají své následky. Obzvláště, když v nich vyhrožujete malým dětem. Napsal totiž, že do třídy prvňáčku z Teplic by „granát sednul jako pr*el na prkýnko". Kvůli tomu už ho prověřuje i policie. On sám ale před novináři nyní zbaběle prchá.

Citelné zklamání se objevilo na tváři Petra V. z Ostravska, když se ukázalo, že reportérka České televize s ním nejde natáčet pozitivní rozhovor, ale chce se ho zeptat na jeho útočný komentář pod fotkou teplických prvňáčků. „Nezlobte se, na takový věci vám nebudu odpovídat," řekl a zbaběle prchl do domu.

Když se před vrátky domu objevil redaktor Deníku, podařilo se mu zastihnout jen jeho manželku. Ta si servítky s médii nebrala. „Dejte pokoj! Nehodláme se k ničemu vyjadřovat," prohlásila.

Celý ten „humbuk" způsobil obyčejný komentář na sociálních sítích. Jenže šlo o nenávistný výrok na adresu dětí, jejichž fotka způsobila v Česku doslova poprask. „Tam by sednul granát jako pr*el na prkýnko!!" napsal Petr V.

Co o muži říkají sousedé? Mluví tak běžně? Více na Blesk.cz