Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nečekaná stopa v pátrání po zmizelé dívce. Její telefon utichl už den před Míšiným zmizením

Nečekaná stopa v pátrání po zmizelé dívce. Její telefon utichl už den před Míšiným zmizením

Již šest dní policie, ale i řada dobrovolníků pátrá po pohřešované Míše Muzikářové (12). Zmizení dívenky nahlásila její matka večer ve středu 11. ledna. Jenže to začíná vypadat, že dívenka zmizela mnohem dřív. Její telefon byl vypnutý už v úterý večer. Původní informace, že byla druhý den aktivní na Facebooku, byla mylná.

Dvanáctiletá Míša podle původních informací zmizela ve středu 11. ledna ráno, kdy nedorazila do školy. Z pokoje si ale odnesla školní tašku i s věcmi na vyučování. Její matka pohřešování nahlásila ve středu večer, když po příchodu z práce doma dcerku nenašla.

Podle nejnovějších poznatků policie byl však už předešlý večer Míšin telefon nedostupný.

"Máme potvrzeno, že její mobil byl naposledy aktivní večer 10. ledna, kdy se přes něj přihlásila na Facebook. Mobil byl nalezen u ní doma, ale to není nic neobvyklého, nechávala ho doma vždy, do školy telefon nenosila," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Původní informace, že se dívka z telefonu připojila v pět ráno na Facebook, je mylná. Poslední, kdo dívenku spolehlivě viděl, byli její spolužáci v úterý ve škole.

Policie hledá dívku nejen v celé České republice, ale i v schengenském prostoru, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

CELÝ ČLÁNEK A VŠE O PŘÍPADU ZMIZELÉ MÍŠI ČTĚTE NA BLESK.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek