Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nominace v anketě Křišťálová Lupa 2017 v neděli končí

Nominace v anketě Křišťálová Lupa 2017 v neděli končí
 

Co vás letos na českém internetu nejvíce zaujalo? Dejte nám vědět o projektech i službách českého internetového světa, které vás za poslední rok nejvíce oslovily. Pomozte najít a ocenit ty nejlepší. Nominujte vaše favority v anketě Křišťálová Lupa - Cena českého Internetu. 

Anketa Křišťálová Lupa 2017 – Cena českého Internetu každý rok hledá a oceňuje ty nejúspěšnější a nejzajímavější projekty a služby, a také výrazné osobnosti české internetové scény. Už jen do neděle 27. srpna můžete na webových stránkách ankety nominovat i vy své favority. Stačí vyplnit nominační formulář.

Vaše hlasy budou rozhodovat o pořadí v těchto kategoriích:

  • Cena popularity
  • Zpravodajství
  • Internetové obchodování
  • Nástroje a služby 
  • Zájmové weby 
  • One (wo)man show

V případě, že provozujete vlastní web nebo nabízíte skvělou službu, můžete jej nominovat ve speciálním nominačním formuláři.

V loňském roce získala DVTV Cenu popularity a bodovala i v kategorii Zpravodajství. Projektem roku se stal Avast a koupě AVG. Osobnostmi roku se byli Eduard Kučera a Pavel Baudiš z Avastu. Anticena byla udělena za cenzuru internetu v hazardním zákoně.

Finální hlasování, které určí pořadí v jednotlivých kategoriích, odstartuje 21. září a potrvá až do 2. listopadu. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety a předání cen vítězům se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu v Divadle Archa.

Anketu Křišťálová Lupa 2017 pořádá server Lupa.cz, jehož provozovatelem je společnost Internet Info. Hlavním partnerem ankety je T-Mobile,  partnery jsou Active24 a Chivas Regal. Hlavními mediálními partnery jsou Česká televize a Český rozhlas Radiožurnál. Produktovým partnerem je Schweppes. Mediálními partnery jsou Aktuálně.cz, Deník.cz, E15.cz, Euro.cz, Heureka.cz, Hypermedia.cz, Info.cz, Novinky.cz, Seznam.cz a Tiscali Media.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek