Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Nová naděje pro zmizelou Míšu: Policie prověřuje první stopu

Nová naděje pro zmizelou Míšu: Policie prověřuje první stopu

Čtrnáct dní od zmizení Míši Muzikářové z Ústí nad Labem má policie konečně první stopu. Německý policejní pes speciálně vycvičený na hledání pohřešovaných osob totiž zachytil její pach. Policisté nyní stopu vyhodnocují.

Dívka zmizela 11. ledna, první stopu se ale policistům podařilo získat až na konci minulého týdne díky speciálně vycvičené policejní fence, kterou kriminalistům nabídli kolegové z Německa. 

Je cvičená na vyhledávání osob, je schopná je vyčenichat i po týdnech. Minulý pátek s ní proto německý psovod prohledával okolí domu, kde Míša s matkou žije. Jak se teď ukázalo, jeho cesta do Ústí nebyla zbytečná.

„Pes vypracoval stopu na cestě, kterou Míša běžně chodila,“ uvedla bez bližších podrobností policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Podle informací Blesku zachytila Hippie stopu na cestě z domova do školy. Do té už ale Míša nedorazila.

Je proto pravděpodobné, že buď cestou dobrovolně nastoupila k někomu do auta, nebo ji do něj někdo vtáhl násilím. Podle mluvčí policisté dál s nově získanými informacemi pracují.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek