Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Opilá řidička odkráčela od nehody, vážně zraněnou šestiletou dceru nechala v autě

Opilá řidička odkráčela od nehody, vážně zraněnou šestiletou dceru nechala v autě

Zvláštní závěr měla nehoda, která se stala v neděli večer na okraji Štiřína. Srazila se tam čelně dvě auta, přičemž jedno skončilo mimo silnici a druhé několik metrů od místního rybníka. Potud běžná kolize. Jak ovšem píše server Novinky.cz, řidička jednoho z aut v opilosti odešla a zraněné dítě nechala sedět v havarovaném voze.

Šestiletá dívka skončila po nehodě s vážným zraněním. Ven jí z nabouraného auta pomáhal řidič druhého vozu, sám zraněný. Žena, která seděla za volantem, totiž po kolizi bez uzardění odešla a malé dítě - zřejmě dceru - nechala v autě.

Jak uvádějí Novinky, řidičku se policistům po několika desítkách minut podařilo najít. Nadýchala víc než promile alkoholu. "Jedná se o čelní střet dvou vozů. Mohu potvrdit, že řidička jednoho z vozidel měla pozitivní test na alkohol," potvrdila policejní mluvčí.

Pro zraněnou dívku vzlétl vrtulník záchranky. "Zraněné šestileté dívce byla poskytnuta intenzivní lékařská péče. Dítě bylo připojeno na umělou plicní ventilaci a s vážným zraněním hlavy bylo vrtulníkem transportováno do motolské nemocnice. Do vinohradské nemocnice pak pozemní posádka převezla zraněnou řidičku," řekla Novinkám mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Server zmiňuje, že není jisté, jestli dívka seděla v autosedačce. Není údajně vyloučené, že byla na předním sedadle.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek