Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Otčím zmizelé Míši se zabil sám. Policie vyšetřování jeho smrti odložila

Otčím zmizelé Míši se zabil sám. Policie vyšetřování jeho smrti odložila

Smrt otčíma zmizelé Míši byla sebevražda. Alespoň tak dle informací Práva uzavřeli vyšetřování policisté. Muž zemřel na konci ledna v bytě na Plzeňsku. Otakar S. byl přítelem matky 12leté Míši Muzikářové, kterou rodina od 11. ledna tohoto roku pohřešuje.

„Případ jsme odložili, neboť se nejedná o podezření z trestného činu,“ sdělila v pátek deníku Právo Markéta Fialová z Krajského policejního ředitelství v Plzni. Otakara S. v souvislosti se zmizením dívky policisté opakovaně vyšetřovali.

Muž dokonce podstoupil výslech na detektoru lži a vyšetřovatelé se na něj zaměřili také proto, že byl v minulosti podezřelý z obtěžování dívky v Míšině věku. Žádné přímé důkazy o tom, že Otakar S. mohl pohřešované dívce ublížit, ale policie neměla. 

Otakar S. si chtěl údajně sáhnout na život už krátce po dívčině zmizení. Míšině matce poslal SMS, ve které hrozil, že se zabije. Skončil kvůli tomu na několik dnů na psychiatrii.

Míša Muzikářová se ztratila 11. ledna v Ústí nad Labem pravděpodobně cestou do školy. Matka oznámila její zmizení ten den večer.


 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek