Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Otřesné detaily: Primáš cimbálky Marek se rozloučil s postiženým bratrem a podřízl ho, matku předtím ubodal

Otřesné detaily: Primáš cimbálky Marek se rozloučil s postiženým bratrem a podřízl ho, matku předtím ubodal

Nadějného primáše z Jihlavy čeká již brzy soud za loňskou vraždu své matky a postiženého bratra. Marek (25) svou rodinu vyvraždil obzvláště brutálním způsobem, a tak, ačkoliv se k činu přiznal, bude trest pravděpodobně srovnatelně tvrdý.

Policie původně pracovala s verzí vražda a sebevražda. V jednom z jihlavských bytů loni v říjnu totiž našli mrtvého postiženého muže (†28) a jeho matku (†53). Později se přiklonili k loupežné vraždě. Když ale vyšla najevo pravda, byli všichni v šoku - dvojici zabil nadějný primáš Marek (25), ženin syn.

Mladík za svou rodinou přijel pozdě v noci, matku měl podle Deníku ubodat přibližně 15 ranami nožem. Poté přišel do pokoje svého postiženého bratra a dlouze s ním rozmlouval. Nebo spíše na něj mluvil, loučil se s ním. Pak ho jednou ranou podřízl.

Marek z bytu odnesl sto třicet tisíc korun a vrátil se do Brna, kde studoval. Když se vrátil po několika dnech, zburcoval policii kvůli nálezu těl. Počítal s tím, že verze o vraždících zlodějích mu projde. Nakonec se ale sám doznal.

Celý článek si můžete přečíst na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek