Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Paterčata oslavila narozeniny. Táta je po čtyřech letech nerozezná

Paterčata oslavila narozeniny. Táta je po čtyřech letech nerozezná

Byla to dlouhá bitva. Ale nakonec se prvním českým paterčatům povedlo sfouknout svíčky na narozeninovém dortu. Rodinka z Milovic na Nymbursku slavila čtvrté narozeniny.

Alex, Martin, Terezka, Deniel a Míša. Hlavní oslavenci se sešli v obřím dětském zábavním parku v Milovicích. Majitel areálu společně s rodiči připravil malou oslavičku, ale pro děti to byla veliká sláva! „On mi to sfouknul. Já chci znova,“ pofňukával jeden z oslavenců, když mu starší bratr Tony pomáhal u dortu s těžko sfouknutelnými svíčkami.

I táta váhá…

Který to byl, to pozná bezpečně snad jen jejich maminka Alexandra Kiňová. „Tohle je… to je Alex,“ váhal chvíli tatínek Antonín Kroščen. „Toho se tak ptejte. Ten je tak pozná,“ rýpla si s úsměvem maminka, která svým těhotenstvím v roce 2013 udivila celé Česko.

Pro děti bylo připraveno pět dortů – dva zelené, dva modré a jeden růžový pro jedinou holčičku. „Rozkrájíme nejdřív ten modrý,“ rozhodoval starší bratr dětí. Ten si společně s nimi pošmákl na dobrotě, a pak si spolu s caparty utíkal hrát. „Dneska to bylo strašně divoký. Vždyť jen, než jsme se sem dostali. Jen vypravování je na hodinu. Člověk musí zkontrolovat, jestli mají všichni všechno, a pak se může jít,“ líčila maminka paterčat.

Vzhůru do školky

S přítelem a kamarády připravili pro děti dárečky. Většinou šlo prý o výbavu do školky, kam nastoupí letos v září. „Už se moc těší a pořád se ptají, kdy už tam půjdou,“ směje se maminka.

Pokračujte ve čtení článku na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek