Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Po Míše pátral pes vycvičený na hledání mrtvol. Vzdávají policisté poslední naděje?

Po Míše pátral pes vycvičený na hledání mrtvol. Vzdávají policisté poslední naděje?

Speciálně vycvičený policejní pes na vyhledávání mrtvol prohledával areál bývalé raketové základny u Kralovic na Plzeňsku. Stejně jako už dvakrát před tím jeho lidští kolegové zde hledal zmizelou Míšu (13) z Ústí.

Německý ovčák vyskočil u závory vjezdu do areálu ze zelené dodávky a zamířil do akce. Kromě lesa se soustředil na prohledávání trosek a částí polorozpadlých budov. Těch je tady více než desítka.

„Venčím tady psa,“ to byla jediná slova psovoda, která pronesl. Podle informací Blesku ale německý ovčák, kterého podle svých slov „jen venčil“, umí vyčuchat mrtvoly. Tento pes i vozidlo tohoto muže v civilu se už objevilo v Záhornici na Nymbursku, kde policisté našli dvě těla zalitá do betonu ve stodole. „Nemohu se k tomu vyjádřit či to jinak komentovat,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Míša (13) zmizela 11. ledna v Ústí. Čtyři dny po jejím zmizení našli tady u bývalé raketové základny bývalého přítele Míšiny matky Otu S. (†38) opilého, když se tady poprvé pokusil o sebevraždu. Ten se pak oběsil na začátku února v pronajatém bytě v Čemínech na Plzeňsku. Od té doby tady už policisté dvakrát Míšu (13) hledali. Zatím ale bezvýsledně.

Celý článek si můžete přečíst na webu Blesku

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek