Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Podezřelý v případu ztracené Míši chtěl spáchat sebevraždu krátce po jejím zmizení

Podezřelý v případu ztracené Míši chtěl spáchat sebevraždu krátce po jejím zmizení

Otakar S., který patřil mezi hlavní podezřelé v případu pohřešované Míši Muzikářové, chtěl sebevraždu spáchat už pět dní po Míšině zmizení! Tuto informaci zjistila FTV Prima. Kvůli psychickým problémům za ním vyjížděla i sanitka.

Míša Muzikářová z Ústí nad Labem je pohřešovaná již déle jak tři týdny. Do případu se stále více zamotává osoba Otakara S., který minulý víkend spáchal sebevraždu. Podle svědků se oběsil. Spojitost mezi jeho smrtí a Míšiným zmizením policie vyšetřuje.

Podle rodinné známé se o sebevraždu pokusil už týden před tím, skončil na psychiatrii. FTV Prima se ovšem podařilo zjistit, že se Ota chtěl zabít už pět dní poté, co Míša zmizela.

Podle všeho odesílal o svém úmyslu SMS zprávy z odlehlého místa na trase mezi Plzeňským a Ústeckým krajem. Tam ho také hledali podle signálu z mobilu záchranáři i policie.

„Mohu potvrdit, že 16. ledna jsme vyjížděli na severní Plzeňsko, kde vámi zmiňovaný muž měl psychické problémy,“ řekl televizi Prima Martin Brejcha, mluvčí plzeňských záchranářů.

Nakonec Otu našli o několik kilometrů dál spát v odstaveném autě. Nadýchal 0,8 promile alkoholu. O sebevraždu se chtěl pokusit v době, kdy ho policisté vyšetřovali – podrobili ho několika výslechům i domovní prohlídce.

Podle emeritního kriminalisty Josefa Douchy za vším mohlo stát svědomí. „Potom to může samozřejmě naznačovat, že s tím zmizením má něco společného. Znova opakuji, že to víceméně zvýrazňuje nebo potvrzuje určitou verzi, kterou policie určitě má, kterou prověřuje,“ řekl televizi Prima Doucha.

Další články o případu zmizelé Míši si můžete přečíst na webu Blesku. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek