Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Policie v Paroubkově vile: Napadly expremiéra gorily jeho ženy Petry?

Policie v Paroubkově vile: Napadly expremiéra gorily jeho ženy Petry?

Kdysi idylický vztah Petry Paroubkové a jejího manžela se počátkem tohoto roku rozpadl, Petra si sebrala své věci a expremiéra Jiřího opustila. Minulý týden se však znovu střetli – a ne zrovna za příjemných okolností. Došlo k potyčce, ke které volali i policii! Paroubek hovoří o útoku na svou osobu!

Vše se odehrálo minulý týden ve čtvrtek 16. března, kdy se do domu Paroubkových v pražské Velké Chuchli prý dobývali dva muži pod taktovkou jeho ženy Petry. Informuje web Expres.cz.

„Byla jsem na rohu ulice a viděla, jak se pan Paroubek brání dvěma mužům, kteří jako by na něj dotírali. On gestikuloval a otáčel se k nim zády, asi se bránil,“ říká svědkyně z okolí domu. „Nebyla jsem tak blízko, abych slyšela, o co jde. Ale paní Paroubkovou jsem poznala, asi chtěli do domu a pan Paroubek je tam nechtěl pustit,“ tvrdila prý sousedka. Sám Paroubek incident potvrdil. „Byl to útok na mou osobu,“ říká.

Situace ale mohla být klidně opačná. Ač Paroubková s médii od odchodu ze společné domácnosti nekomunikuje, je pod neustálým dohledem bodyguardů, možná i kvůli strachu z manžela.

Celý článek si přečtěte na webu Blesk.cz.