Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Poprava, říká o noční střelbě v Chomutově otec oběti. Útočník prý vystřílel celý zásobník

Poprava, říká o noční střelbě v Chomutově otec oběti. Útočník prý vystřílel celý zásobník

Vyběhl z domu, ani nezaváhal a vystřílel do mladého Radka, který v opilosti dělal nepořádek, celý zásobník. Tak popisují příbuzní oběti noční tragédii, která se odehrála na chomutovském sídlišti. Muž útok nepřežil, pachatel skončil v rukou policie.

Policie potvrdila, že noční incident vyšetřuje jako vraždu. "Krajští kriminalisté prověřují případ střelby, ke kterému došlo kolem třetí hodiny v noci z pátku na sobotu v ulici Jirkovská v Chomutově. Na místě byl smrtelně zraněn muž, podezřelého, který střílel z legálně držené zbraně, policisté na místě zadrželi," uvedl policejní mluvčí.

Tragédii předcházely výtržnosti oběti. Svědci uvedli, že muž se svou dodávkou boural do zaparkovaných aut a pak údajně najížděl i do lidí. Na rušení nočního klidu pak sedmatřicetiletý střelec zareagoval naprosto nepochopitelným způsobem.

"Vyšel ven z baráku a hned začal střílet. Vypálil na něj celý zásobník, postřelil i psa, kterého měl na klíně," řekl televizi Prima otec zavražděného. "Žádný varovný výstřel. Bylo to hodně ran, to byla prostě poprava," dodali další svědci.

Střelec pak utekl na nedalekou benzínku, kde počkal na policisty. Zřejmě jim také odevzdal svou legálně drženou zbraň. Zavražděný v Chomutově trvale nebydlel. Žil v Nizozemsku, kde prý úspěšně podnikal. Do Česka přijel kvůli nemocné babičce, která leží ve vážném stavu na ARU.

Vice se o případu dozvíte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek