Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Potápěči našli v teplickém lomu další auto. Na dně leží i doklady a balík s kostmi. Kdo je tam dal?

Potápěči našli v teplickém lomu další auto. Na dně leží i doklady a balík s kostmi. Kdo je tam dal?

Amatérští potápěči objevili v zatopeném lomu Vápenka u Lahošti na Teplicku další auto. V pondělí se bude rozhodovat o jeho vytažení. Už v závěru loňského roku vylovili policejní potápěči z lomu čtyři utopená ukradená auta.

Podle potápěčů, kteří video ze svého nového ponoru zveřejnili na Youtube, je na dně lomu Škoda Roomster a také balík s kostmi a doklady, informuje Blesk.cz.

Vápenka je v létě oblíbeným místem ke koupání, i čtyři auta z loňského roku objevil ve vodě amatérský potápěč. Šlo o auta, která byla podle policie v posledních měsících loňského roku ukradena v Teplicích, Chomutově a Karlových Varech. Z vody tehdy policisté vytáhli čtyři vozy značky Volkswagen. O jaký typ jde tentokrát, Slámová neuvedla.

Vytažení vozů z vody není jednoduchou operací. Policistům proto pomáhali hasiči. Ti poskytli jeřáb a postavili i norné stěny, které bránily šíření provozních kapalin ve vodě. Všechny vozy byly po vytažení převezeny na parkoviště, aby je prohlédli policejní technici. Stejný osud čeká i pátý objevený automobil.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek