Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Premiéra Sobotku odvezli ihned po návratu ze zahraničí do nemocnice

Premiéra Sobotku odvezli ihned po návratu ze zahraničí do nemocnice

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) odjel v sobotu večer po návratu ze summitu v Římě okamžitě do Fakultní nemocnice Motol.  Podle informací Blesk.cz šlo o zánět dutin a nachlazení. To potvrdil i Sobotkův mluvčí Martin Ayrer.

„Premiéra v posledních dnech trápilo nachlazení, včera večer jsme se vrátili ze zahraniční pracovní cesty z Říma, kde premiér zastupoval ČR na summitu EU. Po návratu se podrobil lékařskému vyšetření. Nejedná se o nic vážného,“ uvedl pro Blesk.cz Ayrer.

O Sobotkově převozu do nemocnice informoval web Expres.cz, podle jehož zdroje mělo jít dokonce o zlomeninu. „Bohuslav Sobotka s ochrankou proběhl akutním příjmem jako hurikán. V tu chvíli se všichni lékaři přestali věnovat ostatním pacientům a rozběhli se za nimi. Bylo to jako z nějakého filmu. Nikdo nechtěl nic říct. Dělali kolem toho strašné tajnosti,“ řekl webu zdroj.

Sobotka byl od pátku na pracovní návštěvě Říma, kde se konal summit hlav států EU a kde se také setkal s papežem Františkem. Vrátil se v sobotu v 7 hodin večer.

Další zprávy o premiéru Sobotkovi z webu Blesk.cz si můžete přečíst ZDE