Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Prezident Zeman ani letos nevynechal při dovolené projížďku na člunu. Z břehu na něj mávaly fanynky

Prezident Zeman ani letos nevynechal při dovolené projížďku na člunu. Z břehu na něj mávaly fanynky

Dal odpočinout unaveným nohám a ulehl do oblíbeného žlutého nafukovacího člunu. Pádly pak pozvolna korigoval směr své plavby. Prezident Miloš Zeman využil letního červencového počasí a státní svátek vzpomínající na Mistra Jana Husa oslavil po svém. Na hladině novoveselského rybníku. Podle serveru iDNES.cz prezidentově plavbě přihlížely z břehu fanynky. 

Již tradičně se Miloš Zeman vydal během dovolené, kterou tráví v Novém Veselí, na vodní hladinu. V teplém letním počasí opět jen ve volném tričku s límečkem a plavkách, opíraje se při chůzi nikoli o obvyklou hůlku, ale tentokrát o dvě pádla.

Na nohách, které hlavu státu přece jen svým stavem trochu trápí - trpí polyfunkční neuropatií - boty do vody, jedna noha obvázaná. Přesto dobře naladěn vyšel „kapitán Zeman“ v doprovodu čtyř bodyguardů ke břehu.

A o chvíli později již relaxoval tak, jak on rád. Vysočinu volí Zeman pravidelně, nyní na ni vyrazil nejen jako současný prezident, ale i jako prezidentský kandidát, který by rád dosáhl zvolení i pro druhé funkční období.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek