Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

První stopa v případu zmizelé Míši: Odjela autem s kamarádem, nebo s únoscem?

První stopa v případu zmizelé Míši: Odjela autem s kamarádem, nebo s únoscem?

Středeční odhalení nové stopy v případu Michaely Patricie Muzikářové (12) z Ústí nad Labem může být klíčové pro vyšetřování. Míša zmizela ve středu 11. ledna a patrně k tomu došlo na cestě do školy. Policejní pes z Německa zde vystopoval její pach, který ovšem náhle zmizel. Co to znamená?

Míša je pohřešovaná již 16. den, policie od středy disponuje první stopou v případu. Speciálně vycvičený policejní pes z Německa vyčenichal její pach na cestě, kterou chodila do školy. Stopa ale náhle mizí, jako by dívenka dál nešla.

Jedna ze dvou možností, co se dvanáctileté slečně na cestě do školy stalo, je, že ji kdosi unesl. Možných pachatelů a příčin únosu je celá řada. Mohla například nastoupit do auta k někomu, komu věří a koho zná – policie ale vyslechla všechny rodinné příslušníky, známé, a dokonce i známé známých, u některých z nich provedla i domovní prohlídku a nic nenašla.

Potom je zde varianta, že ji unesl někdo neznámý. Únosy dětí nejsou v našich zeměpisných šířkách obvyklé, blízkost hranic s Německem a možnosti Schengenského prostoru ovšem únoscům značně nahrávají. Rodina doteď neobdržela žádost o výkupné, i to ale může v budoucnu přijít. Veřejnost na sociálních sítích již několikrát také zmínila obchod s bílým masem či únos osamělým pedofilem.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Stále pravděpodobná je i možnost útěku, ačkoliv toto Míša nikdy neudělala. Nikdo z jejích spolužáků na ní nepozoroval v poslední době změny, neslyšeli ji mluvit o útěku nebo o zhoršení situace doma. Přesto i šéf ústecké kriminálky přiznal, že její rodinná situace nebyla nejideálnější. „Postupně zjišťujeme, že nežila v úplně růžovém světě,“ řekl Martin Charvát magazínu Týden.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE NA BLESK.CZ

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek