Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tajemný případ ztracené Míši: Táta by jí neublížil, zaměřte se na její matku, vzkazuje syn mrtvého Otakara

Tajemný případ ztracené Míši: Táta by jí neublížil, zaměřte se na její matku, vzkazuje syn mrtvého Otakara

Míša Muzikářová se pohřešuje od 11. ledna a policie stále není o nic blíž k jejímu nalezení. Během vyšetřování se oběsil přítel Míšiny matky Otakar S., který zřejmě neunesl tlak. Jeho syn mu teď staví pomníček a má vzkaz pro celé Česko.

Otakar S. se oběsil ve svém bytě na Plzeňsku krátce po zmizení Míši. Byl to jeho druhý pokus o sebevraždu od vyhlášení pátrání po dívce a tentokrát byl úspěšný. Před jeho smrtí ho jako přítele matky Míši veřejnost často odsuzovala a panovalo mínění, že ví víc, než říká.

Po jeho smrti vyšla najevo další fakta. Například to, že se před testem na detektoru lži na policii zdrogoval uklidňujícími léky a tudíž byl test neprůkazný. Později na veřejnost prosáklo i to, že měl na krku obvinění ze zneužívání.

Jednu z kamarádek Míši, která ji doma často navštěvovala, si vyhlédl a nabízel jí peníze za sex. Podle její výpovědi ji vozil po Ústí a okolí a osahával i na intimních místech. Když jeho nabídku odmítla, odvezl ji domů a dívka to i s matkou nahlásila na policii.

To všechno vedlo k tomu, že v obecném veřejném mínění figuroval Otakar S. jako pravděpodobný viník, který svou vinu potvrdil i svou sebevraždou. S tím se ale nemíní smířit jeho syn, Ota S. mladší, který za svého otce bojuje a tvrdí, že je nevinný.

„Neublížil by Míše, to vím na tuty. Dělal jí takové dětství, jaké si každé dítě zaslouží od strany přítele matky, byl to ten nejlepší táta na světě,“ tvrdí v rozhovoru pro Expres.cz. Zachází ale ještě dál a nebojí se sdílet svůj názor na celý případ ztracené školačky.

„V hlavě mi stále leží domněnka, že můj otec posloužil jako návnada. Ale co kdyby se zaměřili na Míšinu matku? Určitě by bylo vše jinak a můj otec by tu mohl dneska být,“ zamýšlí se osmnáctiletý chlapec nad pomníčkem svého otce, který vlastnoručně vyrobil a umístil v Čeminech, aby jeho táta věděl, že na něj stále myslí.

Pokračování článku a vše o případu ztracené Míši čtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek