Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zatopený podzemní labyrint opuštěné raketové základny. Ukryl zde vrah Míšino tělo?

Zatopený podzemní labyrint opuštěné raketové základny. Ukryl zde vrah Míšino tělo?

Rozlehlý labyrint propojených tunelů a chodeb, část z nich zatopených. Tak vypadá bývalá raketová základna, kde policie už dvakrát hledala zmizelou Míšu (12). Myslí si tedy policie, že by vrahem mohl být otčím Otakar S. (†38) a právě tam by ukryl její tělo?

Opuštěný vojenský areál u Kralovic na Plzeňsku je rájem hráčů paintballu. Otčím Míši Otakar S. je podle chování policie evidentně tím, u kterého stále prověřují možnost, že by mohl stát za zmizením školačky. A právě on se měl údajně o paintball zajímat a prohledávanou oblast mohl dobře znát.

Areál s více než desítkou zchátralých budov je na cestě z Ústí do Plzně první příhodné místo, kde by bylo možné tělo ukrýt. Policisté zatím areál o rozloze asi 20 hektarů neměli šanci celý prohledat. Objekty mají i několik pater a některá místa jsou zaplavená vodou.

„Vrazi se někdy zbavují mrtvol tím, že je hodí do vody. Nemusí kopat hrob. Stačilo by tělo něčím zatěžkat a hodit do některé ze šachet,“ řekl Blesku kriminalista, který nechtěl být jmenován. Stejného názoru je i jeden z místních myslivců. „Podzemí jsou zaplavená a těžko by se tam cokoliv hledalo. Kdyby bylo tělo venku zahrabané pod listím, myslím si, že by se už našlo,“ řekl.

Policisté už na místě Míšu hledali dvakrát. Plzeňští záchranáři tam navíc pět dní po zmizení Míši našli Otu S. opilého poté, co se chtěl poprvé zabít. Není jasné, proč si k sebevraždě vybral právě toto odlehlé místo. Na konci ledna se nakonec oběsil ve svém bytě v Čeminách u Plzně.

Další články o Míše Muzikářové z Blesku.cz si můžete přečíst ZDE


 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek