Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Záviděla kolegyni povýšení. Tři roky jí lila do pití projímadlo, aby se jí pomstila

Záviděla kolegyni povýšení. Tři roky jí lila do pití projímadlo, aby se jí pomstila

Skutečně závistivá musela být Věra K. z právního oddělení pražského ředitelství Správy železniční dopravní cesty. Svou kolegyni totiž tři roky trávila projímadlem, které jí přimíchávala do pití. Její sabotáž patrně souvisela s povýšením kolegyně, na které si sama dělala nárok. O případu jako první informoval zpravodajský server Aktuálně.cz.

Dětinským způsobem sabotovala Věra K. svou kolegyni Zuzanu V. Ta se v roce 2013 vrátila z mateřské a byla brzy povýšena na pozici vedoucí právnického oddělení. Ovšem krátce na to začala trpět střevními potížemi a častými průjmy. Zpočátku vše podle serveru Aktuálně.cz připisovala stresu, dokonce změnila jídelníček.

Nic ale nepomáhalo. Začala si myslet, že jí někdo přimíchává něco do pití či jídla, a dávala si větší pozor, co pije a jí. Podezření nahlásila i svému partnerovi a šéfovi Michalu Šiflovi v práci. Ani jeden jí nevěřil, proto jim dala ochutnat podezřelou vodu.

Oba protrpěli noc na záchodě. „Měl jsem pak střevní problémy,“ popsal Fišl do protokolu. Do kanceláře Zuzany V. nechali nainstalovat kameru. Chvíli měla Zuzana klid, brzy ale opět objevila podivně chutnající vodu.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.


 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek