Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Zemanův muž Kruliš po nehodě policejního BMW: Mám titanové obratle a učím se chodit

Zemanův muž Kruliš po nehodě policejního BMW: Mám titanové obratle a učím se chodit

Zástupce šéfa prezidentského protokolu Vladimír Kruliš je z nemocnice doma. Blesk má exkluzivní informace o jeho zdravotním stavu i podrobnosti o tom, jaké operace podstoupil. Kruliš na konci května seděl v policejním supersportu BMW i8, když řidič zkolaboval. Nehodu stále prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). 

„Ano, už jsem doma,“ potvrdil pro Blesk.cz Vladimír Kruliš. Jak to ale vypadá, na návrat do práce musí ještě nějaký čas zapomenout. Učí se totiž v podstatě znovu chodit.

„Jsem po dvou náročných operacích. Mám titanové obratle a dvě 15centimetrové jizvy, ale vypadá to, že vše dopadlo dobře. Pomaličku začínám chodit, po pár metrech,“ popsal „památku“ na nehodu v policejním autě Kruliš. Řidič měl na konci května přímo při řízení mozkovou příhodu, Kruliš si zlomil dva obratle.Policista zůstává v nemocnici

Kruliš doprovázel prezidenta Miloše Zemana na cestě po Jihomoravském kraji. Policie údajně nabídla prezidentovu doprovodu ukázku policejní techniky. Hybridní vůz za čtyři miliony korun, který měla policie půjčený, sjel do potoka v brněnských Chrlicích. Policista stále zůstává v nemocnici. „Je stále hospitalizovaný, jeho stav je úměrný jeho zranění,“ uvedl mluvčí Fakultní nemocnice Brno Pavel Žára.

Celý článek si přečtěte na webu Blesk.cz.