Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Žena na koupališti brutálně napadla desetiletého chlapce, musela ho ošetřit záchranka

Žena na koupališti brutálně napadla desetiletého chlapce, musela ho ošetřit záchranka

Desítky lidí byly na otrokovickém koupališti svědky brutálního napadení teprve desetiletého chlapce dospělou ženou. Ta si totiž myslela, že jí chlapec topí syna. Dítě mělo ale jen spadnout druhému na záda omylem při hře. Jak to všechno ve skutečnosti bylo, musí vyšetřit policie.

Incident se odehrál na koupališti v sobotu před 18. hodinou. Dospělá žena zde měla zbít teprve desetiletého chlapce. Zpočátku se ho podle serveru Deník.cz nikdo nezastal, protože si všichni mysleli, že jde o jejího syna. Ve skutečnosti ale byla matkou jiného chlapce, kterého měl podle její domněnky napadený kluk topit v bazénu.

„Můžeme potvrdit, že opravdu v sobotu v podvečer došlo na našem koupališti k roztržce mezi ženou a asi desetiletým chlapcem,“ konstatovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Svědecké výpovědi se ovšem různí, někteří podporují verzi útočné ženy, jiní tvrdí, že se její syn potápěl v bazénu a druhý chlapec na něj jen šlápl. Pro napadené dítě nakonec přijela sanitka, útočnice mezitím zmizela, policii se jí ale nakonec podařilo najít.

„Utrpěl zhmožděniny v místě kolem krku,“ informoval mluvčí krajských záchranářů Petr Olšan.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek