Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Slovenská cestovka přišla se šíleným nápadem: Počněte na našem zájezdu a vrátíme vám peníze

Slovenská cestovka přišla se šíleným nápadem:  Počněte na našem zájezdu a vrátíme vám peníze

Jedete s partnerkou na romantickou dovolenou a cestovní kancelář vám celý pobyt ještě zaplatí. S takovou lákavou nabídkou přišla jedna slovenská cestovní kancelář. Akce má ale háček: Žena musí během dovolené otěhotnět.

„Nápad vznikl spontánně v našem mladém marketingovém týmu. Navzdory pozici na trhu a pětadvacetileté historii je BUBO stále mladá cestovní kancelář. Management firmy tvoří lidé mezi 35 a 45 lety a chtěli jsme kampaní potvrdit naši pozici cool firmy mezi mladými (a nejen mezi nimi). Všichni už máme děti a zjišťujeme, že cestovat s nimi je ta nejkrásnější věc na světě. A když se to všechno spojilo, vznikla tato kampaň,“ cituje server MediaHub Jozefa Zelizňáka z cestovní kanceláře.

Podmínky akce Cestujte a množte sa! jsou jasné. Pokud pár na dovolené počne dítě, proplatí cestovka ženě cenu zájezdu. Že otěhotněla skutečně během pobytu, musí potvrdit gynekolog. Podle Zelizňáka je jedním z cílů podpořit demografický vývoj na Slovensku.

Kampaň odstartovala 5. května a zákazníci ji budou moci využít až do 8. června. Dozvídat se o ní budou z internetových portálů, novin nebo časopisů. Už nyní má ale slušný zásah.

„Virální kampaní jsme zasáhli téměř 400 000 lidí, kteří si v komentářích domlouvali svatební cestu, plánovali další děti a zaznamenali jsme i kuriozity typu: Chci jít do Patagonie. Hledám partnera, jenž se přidá,“ tvrdí Zelizňák a dodává, že ohlasy zaznamenali i z Česka.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek