Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Tváří v tvář velrybám. Okružní plavby nově nabídnou prosklený podvodní salón

Tváří v tvář velrybám. Okružní plavby nově nabídnou prosklený podvodní salón

Plavby, v průběhu kterých si cestující užívají veškerý myslitelný luxus na palubě a současně mohou díky přesunům poznat ne jednu destinaci, ale hned několik, jsou mezi lidmi nesmírně populární. Není tedy divu, že na trhu vládne tvrdý konkurenční boj a loďařské společnosti se snaží nalákat zájemce na stále nové atrakce.

Nabídka plaveb je nesmírně široká, a tak dnes můžete kroužit v exotických destinacích, jako je Karibik, vychutnat si krásy Středozemí nebo třeba zavítat na chladný sever. Kromě cest za teplem totiž stále více lidí lákají plavby v arktických vodách.

Francouzská loďařská společnost teď navíc chystá lahůdku pro skutečné fajnšmekry. V současnosti si nechává stavět čtyři lodi, jejichž součástí bude podvodní prosklený salón Blue Eye. Usazeni pohodlně v měkkých sedačkách se tak budou moci cestující přiblížit na dosah podmořskému životu.

 

Lodě, které ponesou označení Le Lapérouse, nabídnou pochopitelně dále svým cestujícím všechen komfort, na který jsou z plaveb obyčejně zvyklí. Navíc si nemusejí hlavu lámat příznivci ekologie, zda nebude dovolená na lodi zátěží pro životní prostředí. Plavidla budou inovativní i šetrným přístupem k přírodě.

Designéři, kteří salón Blue Eye navrhli, se inspirovali podmořským životem. Prostorné sedačky tak připomínají hřebeny vln, stěny zdobí například fosforeskující medúzy a rejdaři slibují, že za okny se budou promenovat dokonce velryby, za kterými pořádají plavby chladným oceánem.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek