Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Návrat mobilní ikony. Na veřejnost unikly první detaily o nové Nokii 3310

Návrat mobilní ikony. Na veřejnost unikly první detaily o nové Nokii 3310

Už několik týdnů si technologický svět šušká o comebacku legendárního telefonu Nokia 3310. Oficiálně by ho vývojáři měli představit tuto neděli. Jeho podobu i funkce úzkostlivě tají, fanoušci nerozbitného telefonu tak spoléhali hlavně na spekulace odborníků. Teď ale na veřejnost unikly první detaily o tom, jak by zmodernizovaný mobil mohl vypadat.

Podle čínského serveru Vtech bude mít nová Nokia 3310 barevný displej. Nijak špičkové rozlišení ale zřejmě nabízet nebude, společnost se totiž snaží zajistit dlouhou výdrž baterie, kterou byl původní model vyhlášený. Na rozdíl od ostatních mobilů firmy HMD Global navíc nebude fungovat na operačním systému Android.

 

Nabízet se bude hned v několika barvách, počítá se s červeným, zeleným a žlutým provedením. Telefon bude také tenčí a lehčí než originál. Odolnost by ale měl mít podobnou. Fanoušci her se navíc dočkají i remaku oblíbeného hada. 

Ikonická Nokia 3310 vystřídala na přelomu milénia jiný úspěšný model 3210. Přístroj měl černobílý displej, klasická tlačítka a neuvěřitelnou výdrž. Časem ho vytlačily moderní smartphony, které mohly uživatelům nabídnout barevné zobrazení, kvalitní fotoaparáty i nízkou váhu. Někteří přesto dál na nezapomenutelný přístroj vzpomínali i prostřednictvím vtipných koláží, které si často utahovaly právě z váhy a výdrže mobilu.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek