Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

10 nejočekávanějších filmů roku 2018. Pokud vám uniknou, budete litovat

10 nejočekávanějších filmů roku 2018. Pokud vám uniknou, budete litovat

Hvězdně obsazená Akta Pentagon, zbrusu nový Tomb Raider nebo pokračování Fantastických zvířat. Rok 2018 se kvapem blíží a s ním i premiéry, které by si filmový fanoušek neměl nechat ujít. Podívejte se na výběr 10 filmů, které se v kinech příští rok určitě objeví. 

Akta Pentagon: Skrytá válka

Hned 25. ledna se můžete těšit na Toma Hankse a Meryl Streepovou ve snímku Stevena Spielberga. Akta Pentagon přinesou mrazivý příběh vydavatelky a editora jednoho z předních deníků Spojených států - The Washington Post. Ten má k dispozici zásadní dokumenty o válce ve Vietnamu, které dokazují, že vedení Spojených států veřejnosti lhalo.

Nejtemnější hodina

Další historické drama tentokrát přinese příběh jedné z nejzásadnějších osobností druhé světové války. Garry Oldman se v Nejtemnější hodině představí jako Winston Churchill, který stojí před jedním z nejzásadnějších rozhodnutí soudobých dějin. Na premiéru se můžete těšit už 11. ledna.

1080p 720p 360p
Nejtemnější hodina

Fantastická zvířata a kde je najít 2

Premiéru v roce 2018 čeká také pokračování úspěšného snímku ze světa Harryho Pottera. Scénář k Fantastickým zvířatům nemá na svědomí nikdo jiný než Joanne Rowlingová. Snímek, ve kterém se objeví například Johny Depp nebo Eddie Eedmayne, očekávejte v kinech v polovině listopadu.

720p 480p 360p 240p
Fantastická zvířata a kde je najít

Tomb Raider

Zbrusu nový reboot dnes již kultovního příběhu o odvážné Laře Croft, jejíž dobrodružná cesta za pravdou o zmizení jejího otce se stane doslova bojem o život, se do českých kin dostane už 15. března. V roli Lary už ale nečekejte Angelinu Jolieovou, ale Alicii Vikanderovou.

Prezident Blaník

Nejnovějším projektem proslulého seriálového lobbisty Antonína Blaníka je jeho film. Stejně jako v seriálu se můžete těšit na Marka Daniela, Michala Daleckého v roli Žížaly a Halku Třešňákovou v roli Lenky. Do kin by měl snímek Marka Najbrta vstoupit už 1. února.

Black Pather

Studio Marvel představí svůj nejnovější film už 15. února. Snímek Black Panther vás zavede doprostřed vyspělé a zároveň utajené africké země Wakanda, kde se hrdina T´Challa utká o trůn s nepříteli, kteří mu jeho právo upírají.

720p 360p
Black Panther

Deadpool 2

Po dlouhé odmlce se fanoušci Deadpoola konečně dočkají, konkrétně by se měli těšit na datum 28. června. Právě tehdy totiž vstoupí do kin pokračování úspěšného blockbusteru, který zrežíroval David Leitch.

Jurský svět: Zánik říše

Dalšího pokračování ze série o dinosaurech utržených ze řetězu, se dočkáme už na konci června. O hlavní roli v Jurském světě nepřijde Chris Pratt, snímek by ale podle španělského režiséra J.A. Bayona měl být o něco temnější než předešlý díl.

Noví mutanti

Za pokračováním série X-Man tentokrát stojí režisér Josh Boone, ten má za sebou například snímek Hvězdy nám nepřály. Jeho česká premiéra je naplánovaná na 12. dubna a tentokrát by se měla týkat hlavně Profesora X a jeho mladých studentů.

Mission: Impossible 6

Akční klasika se opět vrací a nebude v ní chybět ani Tom Cruise. O režii se stejně jako v předchozím díle postaral Christopher McQuarrie a na premiéru filmu, který se natáčel například v Paříži, Londýně nebo Indii, se můžeme těšit koncem července. 

Které další filmy by vám letos neměly uniknout? Čtěte zde>>>