Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

4 utajené hry z Google vyhledávače, kterými zabijete nudu

4 utajené hry z Google vyhledávače, kterými zabijete nudu

Čekáte na autobus, nudíte se nebo máte prostě jen dlouhou chvíli. Čas vám může zkrátit Google vyhledávač. Kromě tradičních funkcí nabízí také několik her. Navíc pomůže, i když internet nepůjde vůbec.


Zerg RushZerg Rushautor: Info.cz

Tuhle hru si zahrajete jen na počítači. Tam vás ale zabaví na pěkně dlouho. Jejím cílem je zneškodnit co nejvíce kroužků, které postupně mažou výsledky vyhledávání. Spustíte ji jednoduše, do vyhledávače zadáte slovní spojení „zerg rush“.

2) Pacman

Pac-ManPac-Manautor: Info.cz

Legendární hra z 80. let. Japonskou klasiku nabízí i Google. Opět stačí jen zadat “pacman” a jde se na věc. Cíl je jasný. Sníst všechny tečky v bludišti a nenechat se chytit pestrobarevnými duchy.

3) Solitaire

SolitaireSolitaireautor: Info.cz

Klasický kancelářský zabíječ času. Po vyhledání slova “solitaire” můžete začít skládat karty na sebe. Člověk by nevěřil, jak i taková jednoduchá věc dokáže vyvolávat emoce jako radost, naštvání či zadostiučinění.

4) The Offline Dinosaur Game

DinosaurusDinosaurusautor: Facebook

Pokud by vám nefungoval internet, nemusíte počítač vypínat a vrhat se do čtení časopisů nebo na domácí úklid. Při chybové hlášce stačí zmáčknout mezerník a dinosaurus, který byl předtím na obrazovce statický, se začne pohybovat. Vaším úkolem je přeskakovat stále se zrychlující kaktusy.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek