Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Brad Pitt poprvé promluvil o rozvodu. Alkohol, psychiatr a ukradený pes

Brad Pitt poprvé promluvil o rozvodu. Alkohol, psychiatr a ukradený pes

Brad Pitt a Angelina Jolie byli řadu let jedním z nejslavnějších hollywoodských párů, od loňského roku se k nim ale upírá pozornost hlavně kvůli zprávě o jejich rozvodu. Manželé dlouhou dobu nechtěli do médií říct ani slovo, 53letý herec však nyní prolomil ledy a přiznal, že důvodem rozpadu manželství byl i jeho problém s alkoholem. 

„Už takhle nechci žít,“ řekl Pitt v otevřeném rozhovoru pro magazín GQ. Přiznal, že jako vlastník vinic pil víno ve velkém a jinak na tom nebyl ani s vodkou. Dnes ale chodí na terapii a s alkoholem už přestal.

Rozvod se 41letou hollywoodskou herečkou ho přišel draho – připadá si osamělý a jediný, kdo mu dělá společnost, je buldok Jacques. S rozvodem se podle svých slov vyrovnává těžko.

„Pokud někoho milujete, nechte ho jít. Teď už vím, co to znamená. Znamená to milovat, aniž byste druhého vlastnil. Znamená to nečekat nic na oplátku,“ řekl v emocionálním rozhovoru s tím, že mu to bylo jedno, dokud to nezažil.

Pitt zároveň odmítl, že by si s Angelinou Jolie, která podala žádost o rozvod začátkem loňského podzimu, chtěli dělat u soudu naschvály. „Pro děti je to velmi, velmi rozrušující, že se jejich rodina tak náhle rozpadla,“ řekl pro magazín s tím, že jeho cílem je, aby z rozvodu „vyšli všichni silnější a jako lepší lidé“.

S herečkou, se kterou se dal dohromady v roce 2005 při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith, dnes pracují hlavně na plánu, podle kterého bude Pitt svých šest dětí – Maddoxe (15), Paxe (13), Zaharu (12), Shiloh (10) a osmiletá dvojčata Vivienne a Knoxe – navštěvovat.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek