Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Bral kokain a podváděl Michelle. Na veřejnost se dostaly skandální informace o Obamovi

Bral kokain a podváděl Michelle. Na veřejnost se dostaly skandální informace o Obamovi

Nová životopisná kniha o Baracku Obamovi vyzrazuje tajemství sexuálního života prvního amerického černošského prezidenta. Kniha se zaměřuje na divoké mládí a popisuje jeho vztah s Australankou Genevieve Cookovou.

Kniha nazvaná Rising Star: The Making of Barack Obama odhaluje divokou stránku prezidentovi minulosti. Biografie, která má více než tisíc stran, je nejobsáhlejší knihou o bývalém prezidentovi poté, co odešel z Bílého domu, píše Daily Mail

Podle knihy Obama spolu s Cookovou zažívali nezávazný sex a experimentovali s kokainem. Obama prý také na univerzitě zvažoval vztah s mužem, dvakrát požádal o roku jinou přítelkyni a v počátcích vztahu podváděl dnes již svou manželku Michelle Obamovou. Dokonce v době, kdy už s Obamovou chodil, požádal o ruku jinou ženu.

Divoká přítelkyně Cooková měla 25 let, když potkala tehdy dvaadvacetiletého Obamu. Kouřila denně trávu a procestovala už v dětství velkou část světa. Její otec byl totiž australský diplomat a špión. Rozešli se s Obamou v roce 1985, Cooková měla poměr s jeho kamarádem.

Velkou roli v jeho životě sehrála také v 80. letech Sheila Miyoshi Jagerová. Jejich vztah měl rychlý spád, v roce 1986 si ji chtěl vzít, ale její rodiče se domnívali, že je na svatbu příliš mladá. Bylo jí 23 a jemu 25. Pár se nakonec rozešel. Obama se stal velmi ambiciózním a začal snít o tom, že se stane prezidentem. Chtěl se proto naplno stát Afroameričanem a bílá manželka by byla překážkou. V roce 1992 si vzal Michelle Obamovou.