Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Britskou studentku napadl v Egyptě agresivní Čech. Skoro ji připravil o oko

Britskou studentku napadl v Egyptě agresivní Čech. Skoro ji připravil o oko

Namísto nezapomenutelných zážitků má jizvy na celý život. Dvaadvacetiletá britská studentka byla surově napadena v baru hotelového rezortu v Egyptě. Danielle tvrdí, že jí obličej rozbil sklenicí český turista.

Danielle Beavis-Smith (22) trávila dovolenou v egyptském all inclusive rezortu se svým přítelem a rodiči. V poslední večer jejich pobytu se v hotelovém baru seznámila se ženou, která ji pozvala na skleničku. „Byla jsem v hotelové lobby s párem, který si objednával míchané nápoje, ale mně personál řekl, že už zavírají. Žena vedle mě měla v ruce tři nápoje, tak mi jeden dala. Její přítel s tím ale nesouhlasil a začali se hádat. Řekla jsem jim, že to není takový problém a pití jsem jim vrátila. Vůbec mi to nevadilo,“ popsala studentka zdánlivě nevinnou situaci.

Muže ale její chování z neznámého důvodu naštvalo. „Otočil se a byl docela rozzlobený, pak popadl sklenici a třískl mě s ní do obličeje,“ uvedla Danielle.

Zraněná studentka skončila v egyptské nemocnici, kde jí doktoři museli hlubokou, zhruba šesticentimetrovou ránu v obličeji zašít 27 stehy. Střepy jen o několik milimetrů minuly její oko. „Kdyby to bylo trochu blíž či výš, už bych byla slepá,“ podotkla.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek