Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

„Chci se zabít!“ Hvězda devadesátek Sinead O’Connor je na dně, na drsném videu prosí v slzách o pomoc

Někdejší ikona hudebního světa, irská zpěvačka Sinead O’Connor znovu rozvířila debatu o svém psychickém zdraví. Na Facebooku zveřejnila desetiminutové video, v němž se velmi emotivně svěřuje, že přemýšlí o sebevraždě. Ubrečená a zlomená hudebnice na záběrech tvrdí, že žije v motelu na okraji New Jersey a k myšlenkám na sebevraždu ji dohnalo stigma její psychické poruchy, které od ní údajně odhání lidi.

Irská zpěvačka trpí bipolární afektivní poruchou, kterou jí lékaři diagnostikovali před víc než deseti lety. Od té doby několikrát vyděsila své fanoušky i blízké příbuzné, když se psychicky sesypala a přiznala se, že se jí hlavou honí ty nejčernější myšlenky.

V listopadu 2015 O'Connor vyvěsila na Facebook dopis na rozloučenou a vypadlo to, že se pokusila o sebevraždu. Policisté ji naštěstí našli živou a zdravou. Před několika dny zpěvačka opět vyvěsila na Facebooku znepokojivý příspěvek. Ve zhruba desetiminutovém videu, který dle svých slov natočila v motelu na okraji New Jersey, se celá ubrečená svěřuje s tím, že přemýšlí o sebevraždě a že je zcela osamocená.

Padesátiletá zpěvačka říká, že ji k myšlenkám na sebevraždu dohnaly „tři psychické poruchy“, které prý od ní odhání lidi. „Prosím, prosím, prosím, prosím, aby mě někdo vzal domů; někdo, kdo mě miluje. Jsem úplně sama a v mém životě není vůbec nikdo kromě mého doktora, mého psychiatra – toho nejsladšího člověka na zemi, který říká, že jsem jeho hrdinka a to je to jediné, co mě v tuto chvíli drží na živu… a to je trochu patetické,“ svěřuje se zpěvačka. 

Později se na facebookovém profilu zpěvačky objevila zpráva, že je Sinead v pořádku. „Je v bezpečí a nechce se zabít. Je obklopena láskou a dostává tu nejlepší péči,“ uklidnil fanoušky člověk ze zpěvaččina okolí.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

Kompletní informace o druhém kole prezidentských voleb naleznete zde>>>

Drahoš, nebo Zeman? Komu před druhým kolem voleb fandí průzkumy, čtěte zde>>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek