Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Další hrozivé video z českých silnic. Dívky se za jízdy natáčely vykloněné z okýnek

Další hrozivé video z českých silnic. Dívky se za jízdy natáčely vykloněné z okýnek

Koledují si, ani o tom patrně neví! Před několika dny se objevilo na Instagramu video, kde dvojice dívek z Havířova zbytečně riskovala. Natáčely, jak projíždějí městem s půlkou těla venku z okýnek auta. Podobné záběry nedávno skončily tragickou nehodou u Obrnic.

 

Na Instagramu dvacetileté dívky se před přibližně dvěma týdny objevilo video, ve kterém se svojí kamarádkou doslova visí z okének vozu a „užívají“ si adrenalinovou jízdu Frýdkem-Místkem.

V jednu chvíli dokonce u křižovatky míjejí vůz městské policie. „Hlídka, která vyjížděla z vedlejší cesty, je možná mohla vidět, stálo před nimi sice nějaké auto, je tu velký provoz, takže pokud se rozhlíželi, kdy můžou vyjet, mohli toto přehlédnout. Navíc nevíme z toho záznamu, jak rychle to vozidlo jelo, jestli bylo možno si jich všimnout,“ řekl FTV Prima Ivo Kališ, zástupce ředitele městské policie Frýdek-Místek.

„Dívky se určitě dopustily přestupku proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, protože porušily povinnosti spolujezdce, navíc ohrožovaly svůj život nebo zdraví,“ dodal Kališ.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorieZpět na začátek